PixelPRO SONY A7S II & A7R-II UHD 4K 42MP

Shitet nga: PixelPro Dje 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA!
- TE GJITHA NE PAKETIM ORIGJINAL
- GARANCION + FATURE
- PROFESIONALIZEM DHE KORREKTESI
- BINDU!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE!

https://www.facebook.com/pixelpro038

A7R-II >>> http://www.bhphotovideo.com/c/product/1159878-REG/sony_a7r_mark_ii_digital.html

A7S-II >>> http://www.bhphotovideo.com/c/product/1186034-REG/sony_ilce7sm2_b_alpha_a7sii_mirrorless_digital.html


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim