Shërbime/Dasma & Fotografi

Shitet nga: Avni I Llugiqi 22 Maj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Ofert specjale gjat ketij sezoni të vitit 2017 per ju që dëshironi të keni ekip cilsor në incizimin dhe fotografimin e Dasmes, Fejeses, Synetis, Ditlindjes, Mbremjes te matures, Konferencave te ndryshme, Prezantimeve të rendesishme ETJ . Ne si ekip profesjonale ju ofrojm bashkëpunimin me ne me qmime shum të volitshem dhe me cilsi superjore Na kontaktoni në +377 44 888 698 VIBER +38649 888 698 si dhe +377 44 77 99 38 VIBER me respekt stafi i A&M
NA NDIQNI PER QMIMET NE FOTO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim