TRIPOD per Kamer jan Te Firmes HAMA nga gjermanija

Shitet nga: Kujta Dje 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
TRIPOD 36,5 cm -106,5 cm.

TE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA

-- Shiten TRIPODAT "MBAJTëSET" -- Per KAMERA -- Per FOTOAPARATA > Profesional < -- Po ashtu edhe per FOTOAPARATA > Digital < -- Jon Shume Funksional edhe Shume PRAKTIK ne PERDORIMIN e tyre -- TRIPODAT jane Te Firmes se Mirënjohur HAMA. Edhe jan EKSTRA Diqka -- Qysh po i shihni edhe ju vete ne Fotografi jam munduar me i pershkruar sa me Detajisht edhe sa me Hollesisht se qka jane , edhe per qka Nevojiten edhe per qka Perdoren -- Tripodat jon te Sapo Ardhura prej Gjermanie -- Dhe jan te Papërdorura Hiq e Findon te Ri -- Jan qysh po i shiheni edhe ju vete , ne Paketim dhe Madhësia e tyre ndryshohet ashtu qysh ju Nevojitet LARTE POSHTE > Minimum 36,5 cm < dhe > Maximum 106,5 cm < Te gjith ju qe jeni te e - i interesuara mund te me kontaktoni te me "therrisni" ne këta numra te Telefonit qe po i shiheni 044 330 122

049 577 305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim