shitet kamera Panasonic

Shitet nga: kamer 15 Shk 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Video kamera
Shitet kamera ne foto Panasonic pa adapter dhe pa bateri.

Gjithashtu shes edhe diktafonin ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim