Alarm kundër vjedhjes Secolink

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: n.p.t Select 19 Jan 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Alarm kunder vjedhjes SECOLINK .
Nga prodhuesi Lituanez www.secolink.eu
Cmimet fillojn prej 200eu me 2 senzore me kabell.
Ka mundesi shtes te moduleve GSM me te cilin ju lajmeron ne rast aktivizimi dhe mundesi per te thirrur GSM nese doni per te aktivizuar apo deaktivizuar.
Ofrojme bashkpunim me personat ose firmat te interesuar. Jemi perfaqsues te www.secolink.eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim