Kamere vezhgimi

Shitet nga: Arton Sot 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet kamera e pa perdorur, prodhim gjerman.
kamera nuk inqizon por e qet drejtperdrejt ne televizor.
me kabell.

e bardha 25 euro.

049185137
viber +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim