Senzor i levizjeve nga firma gjermane Abus

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 20 Qer 16:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Senzor i levizjeve nga firma gjermane Abus.
Ky senzore i levizjes kap kendin prej 90 shkalleve dhe varesisht nga lartesia mund te kape hapesiren deri ne 15 metra.
Kodi i artikullit: 8408303

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
Product highlights
Passive infrared sensor
High HF interference immunity
Look-down lens protection
Only 9mA power consumption
The Xevox Eco motion detector is a passive infrared motion sensor (PIR sensor). It reacts to all types of heat movement and reports this to the alarm centre.
The best place to install the equipment is in a corner, between 2 and 3 metres above the floor. __________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.


Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 2.00 € deri ne 10 artikuj
Në Qytetet e Tjera : 2.50 € deri ne 10 artikuj


www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik


Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851


Tel. mobil: 044/112-311 & 049/581-465

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene dhe e Premte 9.00-19.00
E Marte, E Merkure, E Enjte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00


Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.

Beje porosine direkt ne Blej24

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim