Shes Centralen telefonike Panasonic kx-td1232

Shitet nga: Adhurim 03 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
centrala eshte ne gjendje te rregullt.paisja ne fjale ka 16 lokake dhe 8 hyrje direkte na posta,si dhe mund te beni zgjerimin deri ne 48 extensione
bejme edhe programimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim