BlackBerry Passport ibardhe urgjent

Shitet nga: Amr 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Passport
Blackberry Passport 32giga 3g Ram i bardhe ne gjendje prefekte ende nen garacion .. blackberry vjen me paisje komplete, kuti si dhe me fotroll origjinale...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim