Ekskluzive - Dekodo Nokia 20 digit, MTK, Lumia etc

Shitet nga: Adriatik Lepaja 16 Maj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Ekskluzivitet
Dekodoni Nokiat me kode 20 shifrore që ka qenë e pamundur deri tani, ato nga modelet Fashion Phone

Gjithashtu dekodojmë modelet e bazuara në çipsetin Mediatek si:
Nokia 105
Nokia 108
Nokia 220
Nokia 222
Nokia 225
Nokia 130
Nokia 215
Nokia 230
Çmimi 13.99 euro


Gjithashtu
Nëse keni një telefon Lumia me kod dhe doni ta dekodoni për 5 minuta, atëherë këtë mund ta bëni lehtë me ne.
Lista e modeleve të përkrahura 100% është më poshtë por mund të dekodohen edhe disa modele edhepse nuk gjenden në listë.

Kontaktoni në numrin e telefonit të Viber +37744285121

Çmimi me zbritje për Lumiat është 24.99 Euro

Modelet që përkrahen:
Lumia 520 , 521 - RM-913,RM-914,RM-915,RM-917
Lumia 525 - RM-998
Lumia 620 - RM-846
Lumia 625 - RM-941
Lumia 720 - RM-885
Lumia 820 - RM-824, RM-825,RM-826
Lumia 920 - RM-820, RM-821,RM-822,RM-867
Lumia 925 - RM-892,RM-893,RM-910
Lumia 1020 - RM-875,RM-877
Lumia 1320 - RM-994,RM-996
Lumia 1520 - RM-937,RM-939

Lumia 530

RM-1017
RM-1018
RM-1019

Lumia 735
RM-1038
RM-1039

Lumia 730
RM-1040

Lumia 930
RM-1045

Lumia 830
RM-1049

Lumia 930
RM-1087

Lumia 535
RM-1089
RM-1090
RM-1091
RM-1092

Lumia 1520
RM-938

Lumia 635
RM-974
RM-975

Lumia 630
RM-976
RM-977
RM-978

Lumia 830
RM-984
RM-985


Garancioni nuk humbet sepse telefoni nuk hapet si dhe dekodimi është permanent që do të thotë se ju mund ta bëni update apo ta flleshoni saherë të doni.
Për më shumë, nëse jeni të interesuar që këtë dekodim ta bëni edhe prej kompjuterit tuaj pa ardhur hiq tek ne, atëherë edhe këtë ne ua ofrojmë vetëm paguani në bankë për kod 35 euro dhe na jepni nr. e Teamviewerit për t'ua dekoduar nga largësia.

Preferohet që kompjuteri juaj të ketë Windows 7 për këtë operacion, si dhe ju nevojitet kablloja micro USB mjaft lehtë e gjendshme kudo apo që vjen me telefonat e mençur të të gjitha markave si Samsung, LG, HTC, Nokia etj....

Adresa:
1.
Mobile & Computer Service CUKU
Rr. Zahir Pajaziti, përballë bankës Raifaisen
Podujevë
Koha 10:00 - 19:30

2.
fsh. Bërrnicë, 200 metra më tutje se autoservisi Energjia, në nisje të rrugës magjistrale Prishtinë - Podujevë
Koha 08:30-10:00
21:00 - 23:00 nëse u vjen më afër Prishtine

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Dekodo dekodim dekodime dekodojm dekodojmë Lumia microsoft nokia zhbllokojm zhbllokojmë qblloko qbllokojm qbllokim çblloko çbllokojm çbllokim hap hapim çelim krejt kartat full unlock fullunlock fullonllok dekodiraj dekodiranje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim