HALOGENE 50W 12V_35W 12V.Shiten jon te ardhura n..

Shitet nga: Kujta 30 Sht 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
- Shiten HALOGENIUS me "50W 12V" & "35W 12V"
- 20 Paketa jone te / 35W 12V \ dhe
- 30 Paketa te / 50W 12V \ Gjithsejt jon 50 Paketa
- Qysh po i shihni jon te importune direkt nga Gjermania
044 330 122
049 577 305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim