Iphone 4S 32gb, origjinal full unlock

Shitet nga: Iphone 4S 12 Pri 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

iphone 4s ,32 gb,,origjinal,, full unlock ,, ios. 8.1 ban me te gjitha kartelat,

osht ne gjendje te rregullt perveq wi
bateria e mban shume mire dhe te gjitha te tjerat i punojne perfekt.

qmimi 150 eur
.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim