ONEPLUS 5 dhe OP3 - 8GB RAM, 128 GB HadrDISK

Shitet nga: Arber 15 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dy telefona ekstrem te mire, qe krahasohen me IPHONE 7-sh.

1) ONEPLUS 5 - 8GB RAM, 128 GB hard disk, i perdorur 1 jave, posedon edhe masken/mbrojtesen origjinale, kamera 16 Mega Pixel-SONY IMX, procesoru SnapDragon 2.5 Giga Herc ma i fundit, extrem i shpejte.
--Cmimi i negociueshem !
--Cmimi ne treg i ketij versioni me 8GB ram dhe 128 GB hard disk, eshte 550 EURO.

2) ONEPLUS 3 - 6GB RAM, 64GB hard disk, i perdorur 2 muaj, posedon edhe masken/mbrojtesen origjinale 2-3 copa, vine falas, kush ta blen telefonin, kamera 16MEGA PIXEL, procesorin SNAP-DRAGON 820 2.2 GIGA HERC, mjaft i shpejte.
--Cmimi i negociueshem !
--Cmimi ne treg i ketij versioni me 6GB ram dhe 64 GB hard disk, eshte 350 EURO.

Pres vetem bleres serioz.

Informatat mund ti merrni vetem duke kontaktuar ne: 049373681, +38649373681 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim