RFID 125 khz, chip per ASHENSORE, DYER, ETJ

Shitet nga: Arber 31 Tet 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 EUR

Komuna: Prishtinë
RFID chip per dyer te banesave, garazhave dhe ashensorvë

Kemi RFID Chip me kod unik/serik.

50 CENT / copa.

RFID chip per dyer te banesave, garazhave dhe ashensorvë.

125 khz

• I qëndrueshëm ndaj ujit
•Punon me të gjithë lexuesit RFID për të fituar qasje ne lift, garazh, etj, etj.

Pres vetem bleres serioz.

Informatat mund ti merrni vetem duke kontaktuar ne: 049373681, +38649373681 (viber)

Shitjet ne Prishtine ose Prizren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim