Shes telefonin ACER

Shitet nga: Acer 07 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   145 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes celularin ACER.. eshte ne gjendje te rregullt..knuk ka asnje problem..punon mjaft mire..
me dy kartela..eshte origjinal

Mundeni me na kontaktu dhe ne viber +37744489000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim