iPhone 3GS-3G

Shitet nga: dardan 13 Krr 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes.. pjes per iphone 3G. dhe 3GS.
.....

KEMI EDHE PLLAKA 3G DHE 3GS. TE MIRA..

pjes te reja pa.. perdoruna ,..


Gjithqka qka i. duhet '''nje 3G dhe 3GS.--
.

......

044237007.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim