Paisje per Peshkim

Shitet nga: Arton 24 Pri 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Ka grepa, Llaks, udica, guret etj
CMIMI 30 EURO. kompleti
shtage nuk ka. por ka aparatin per shtage.

VIBER +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim