Tyrbija

Shitet nga: Arton 07 Qer 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Anije me pedale dhe me vela


VIBER +37744185137
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim