motor barke

Shitet nga: motorr barke 20 Maj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Pjesë dhe pajisje
Johnson 4 hp ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim