DVD NAVI SHQIP Opel Astra h Vectra Antara Zafira

Shitet nga: Arian 14 Tet 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
DVD NAVI SHQIP BLUETOOTH GPS MP3 SD USB MP4 per Opel Astra H , Zafira, Antara,

Sistemi operativ android 5.1, navigacion me hartat me te reja dhe me udhezim ne gjuhen SHQIPE.
Kamera per parkim prapa GRATIS.
I perkrah komandat ne timon(pullat ne vollan) mund te instaloni dhe perdorni viber facebook lojra etj pasiqe eshte android.
Diagnoza dhe kontrrolli kompjuterik behet direkt nga radio permes aplikacionit Torque qe vjen i instaluar ne radio GRATIS.
ME RADIO NE PAKETE VIJNE:
RADIO, KAMERA PER PARKIM, SD KARTELE 8GB ME HARTAT ME TE REJA NE GJUHEN SHQIPE, KOMPLET KABLLAT PER INSTALIM. INSTALIMI GRATIS!!! ( nuk e pranojme radion tuaj te vjeter si kompensim)

Kontakt viber/tel +37744154955 (nga ora 17:00 - 22:00) ÇMIMI NUK DISKUTOHET

Opel Astra 2004-2009
Opel Antara 2006-2011
Opel Vectra 2003-2008
Opel Corsa 2006-2011
Opel Zafira 2005-2011
Opel Meriva 2006-2011
Opel Vivaro 2006-2010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim