RNS 510 Verzioni i ri Golf 7 NAVI+kamera FALAS

Shitet nga: Arian 22 Tet 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Radio DVD GPS per VW Verzioni i ri (sikur e golf 7 modeli 2016) navigacion me harta Gusht/2016 per te gjithe boten me udhezim ne gjuhen shqipe (Navigacioni flet Shqip).
DVD , mp3, mp4, flv, avi, perkrahe te gjitha formatet e videos HD VIDEO.

Bluetooth, lidhet me bluetooth me telefon dhe mund te degjoni muzike nga telefoni te beni thirrje dhe i shkarkoni komplet kontaktet nga telefoni dhe te flisni direkt nga radio me mikrofon te integruar, usb port , perkrah SD Card deri ne 32GB.

KAMERA PER PARKIM dhe SD Card 8GB per harta sipas kerkeses tuaj GRATIS!!!.

Komandat ne timon i perkrah nuk ka nevoje per te blere Canbus shtese.

MONTIMI GRATIS!!!

Kontakt tel/Viber: +37744154955 (nga ora 17:00-22:00)
Radion e kerrit tuaj NUK E PRANOJ PER NDRRIM

E pershtatshme per: VW , Golf , Skoda , Touran , Tiguan , Passat , Bora , Caddy , SKODA.

Kemi edhe modele per : AUDI , MERCEDES , BMW , OPEL , TOYOTA , DHE UNIVERZALE PER GOLF 4 , PASSAT B5. .................................................................. Mos lexo mo TAG: VW GOLF RADIO MP3 GPS NAVI PASSAT PASAT DVD NAVIGACION OPEL MERCEDES SEAT BORA JETA POLO AUDIO TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim