RNS VW Skoda GPS dvd radio NAVI+kamera GRATIS

Shitet nga: Arian 30 Dhj 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : GPS pajisje
Radio DVD GPS per VW navigacion me harta per te gjithe boten me udhezim ne gjuhen shqipe (NAVIGACIONI FLET SHQIP).
DVD , mp3, mp4, flv, avi, perkrahe te gjitha formatet e videos HD VIDEO.

Bluetooth, lidhet me bluetooth me telefon dhe mund te degjoni muzike nga telefoni te beni thirrje dhe i shkarkoni komplet kontaktet nga telefoni dhe te flisni direkt nga radio me mikrofon te integruar, usb port , perkrah SD Card deri ne 32GB.

KAMERA PER PARKIM dhe SD Card 8GB per harta sipas kerkeses tuaj Kosove , Shqiperi , Maqedoni , Mali i zi , cilido vend ne Europe GRATIS!!!.

Komandat ne timon i perkrah nuk ka nevoje per te blere Canbus shtese.

MONTIMI GRATIS!!!

Kontakt tel/Viber: +37744154955 (nga ora 17:00-22:00)
Radion e kerrit qe e keni ju NUK E PRANOJ PER NDRRIM

E pershtatshme per VW , Golf , Skoda , Touran , Tiguan , Passat , Bora , Caddy , SKODA.

Kemi edhe modele per : AUDI , MERCEDES , BMW , OPEL , TOYOTA ,
DHE UNIVERZALE PER GOLF 4 , PASSAT B5. .................................................................. Mos lexo mo TAG: VW GOLF RADIO MP3 GPS NAVI PASSAT PASAT DVD NAVIGACION OPEL MERCEDES SEAT BORA JETA POLO AUDIO TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim