12 goma me fellne, mercedes,reno,golf5

Shitet nga: qendrim 24 Gsh 05:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Keto ne foto qmimi i volitshem shiten komplet me qmim 450 euro urgjent te gjitha shiten edhe ndamas me qmim tjeter, ndamas tmercedesit 100 euro trenos 200 dhe tgolfit 200 per ma shum shkruj n.imell me whatsaapp ose viber ne numrin +38649602758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim