4 FELLNE ME 4 GOMA

Shitet nga: arianit 29 Dhj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

SHES 4 FELLNE ME 4 GOMA ORGINAL T OPELLIT JON VETUM SA I KAM PRU PREJ AUSTRIJE
FELLNET JON SHUM NGJEDNJE T MIR
JON 15 COLL NR I GOMA ESHT 185 60 15 T KATRATAT JON NJOJT SI ME MADHESI ASHTU EDHE ME SHARA JON PER VER

FELLNET ME GJITH GOMA JIN 15 COLL

045 207 664 +VIBERNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim