Shitet nje gome 17-she M+S 215/60/R17

Shitet nga: behari 08 Sht 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma M+S te firmes Continental 215/60/R17 me C eshte ne gjendje shume te mire. Çmimi 15 euro. Eshte vetem nje cope, per rezerv.
215-60-R17C 215-60-R17 C

goma rezerve
gom rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim