bandash 17 per opel aster j

Shitet nga: bb 09 Krr 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 17 te hekurit opel astra j 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim