2 goma 235/40/18 dhe 2 goma 235/50/18

Shitet nga: F 11 Mar 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma 235/40/18 dhe 2 goma 235/50/18 shum te mira te ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim