AUTO GOMA HETA

Shitet nga: autogoma heta 09 Maj 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
BEJM SHTIJEN E GOMAVE TE REJA DHE TE PERDORURA
SI DHE MONTIMIN DHE BALANCIMIN E TYRE
DHE LEPITJEN E GOMAVE ANASH NE MENYR PROFESJONALE

SHESIM TE GJITHA LLOJEVET TE BDANDASHAVE P.SH GOLFIT 7, 6,5,4,3,2,1 OPEL ASTRA
ZAFIRA CORSA ETJ BMW MERCEDESE FIAT CYTREN, RENO CLIO, AUDI B4 A3 A4 ETJ PASAT 1,2,34,5 kombi sprinter.w2.3etj

k emi zenzora per mercedes.poashtu edhe sigures t shtrafit per golf


BEJM RIPARIMIN E GOMAVE EDHE NE TERENE PER MA SHUM INFO KONTAKTONI NR E TEL 044647279 OSE 044646950, 045207664


(JU MIRPRESIM EJANI DHE BINDUNI) ......

FLM PER MIRKUPTIM

AUTO GOMA HETA
GJINDEMI NE PRISHTIN AFER SIQANIT OSE ERUPRINTY

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim