Alufelgen 16" për opel ose ndrrim me goma dimri

Shitet nga: Armendi 09 Shk 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes alufelgen 16" për opel ose ndrrim me goma te dimrit 185/55/16, 175/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim