Alufelgen 16" për opel

Shitet nga: Armendi 20 Mar 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes alufelgen 16" për opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim