Alufelne per pezho me kater vrima

Shitet nga: eni 26 Dhj 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alufelne per pezho 307 me kater vrima 15'
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim