BANDASH FELLNE DHE FARAT E PARE PASSAT B GOLF 5

Shitet nga: Arben 03 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN BANDASHTE (FELLNE HEKURI)TE PASSATIT GOLF 2001 DERI 2005 70 EURO ROTKAPNET 30 OSE SE BASHKU 90 Euro FARAT E PARE JANE 40 EURO TE DYTE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim