Bandash 15 per opel me rrotkapne

Shitet nga: gon 23 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash 15 per opel me rrotkapne.044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim