Bandash alfo rome 166

Shitet nga: hshzh 09 Krr 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash 16 per alfa romeo 166 nga Zvicra
044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim