Bandasha kapak 15 16coll per Audi Pasat3c Touran

Shitet nga: Xxxxx Sot 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha 15, 16 coll ne gjendje te rregullt me rrotkapne origjinal.


Tel:
044240252
049788630
Goma, guma, felga, fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim