Bandasha 14 coll per pollo,fox, etj

Shitet nga: Xxx 19 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandashat ne gjendje te mire pa demtime jan me kapak komplet.
Bandashat bajn pollo ,fox, golf 4 etj
Tel:044240252
049788630
Goma,guma,felga,fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim