Bandasha 15 16c per Golf 4 5 6BoraPasat Audi

Shitet nga: Xxxxx Sot 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha per Golf 4 -15coll 16coll
jane ne gjendje shume te mire kam edhe rrotkapne origjinal.
Kam edhe bandasha me rrotkapne15coll, 16coll per -Pasat, Touran, Golf 5,6,Audi,Opel,Mercedes
Tel:044240252
049788630
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim