Bandasha dhe goma per Opel 15 5 shtrafa

Shitet nga: xxx 25 Mar 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasha te hekurit per opel me 5 shtrafa 15 coll dhe gomat.

Te interesuarit serioz mund ti marrin komplet me goma te perdorura nje sezone
2 goma Barum Polaris 3 M+S
2 goma Maxtrek M+S

gomat jane 185 60 15R

Cmimi komplet 135 euro.

Viber +37744578823
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim