FELLNE 14 ME GOMA MA LIR VEQ LODHESH

Shitet nga: Dati 05 Krr 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Boj. Per audi 80 citroen c1 c2 c3 citroen excara citroen berilingo
Per pugeot 206 106 partner etj
Per ford fiesta mondeo ford focus etj
Per audi b4 audi 80
Pikap etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim