FELLNE 14

Shitet nga: 05 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne r14 boj ndrrim me r13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim