FELLNE 15" Fellga me Goma per vw opell ..

Shitet nga: Valon 02 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes keto fellne 15" me kater vrima per vw por bajne edhe per opel renault etj..jan te perdorura kan nevoje pak per balansim..
shiten me gjithe goma
dy tparat jan 195/50 R15 sava
dy te mramat jan 195/65 R15 sportiva
qmimi pak i negociueshem 115 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim