FELLNE 17

Shitet nga: Egzon Dje 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 per golf 6,7 wv etj,orginal te sapo ardhura nga gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim