FELLNE KROM 19" PER BMW SERIA 3 , 5 , 7

Shitet nga: Arsimi 11 Gsh 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellenet jane KROM me goma te veres shume te mira

Fellenet e para jan 215/35 ZR19
Fellnet e pasme jane 245/245/30 ZR19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim