FELLNE

Shitet nga: Kujtim 25 Pri 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet Me Shumic Dhe Pakic
Nr I Fellnev: 13,14,15,16,17,18.
Fellne Per: Mercedes,Opel,BMW.
Qmimi I Volitshem.
Per Me Shum Na Kontaktoni Edhe Ne Viber: 044-980-198.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim