Fellna 17" 5x112 NEW

Shitet nga: Djuk 24 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
17" 5x112 ET35 NEW NEW !!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim