Fellne 17 coll golf 4 5 passat

Shitet nga: Fatlum 16 Qer 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesh fellne per gol 4-5 passat sharan boj edhe ndrrim
Viber +38649457001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim