Fellne

Shitet nga: Fellne 15 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 te markes O.Z bojn per vw.golf 1 2 3 opel fiat reno etj.jannegjendje te rregullt per me shume info na kontaktoni ne nr.049 223 870 (viber) & 044 950 963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim