Fellne

Shitet nga: Kujtim Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellnet Te Ndryshme
Nr:14,15,16,18
Ndrrim i mundshem.Per Me Shum Na Kontaktoni Ne Nr:044-312-094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim