Fellne 15 per ford qmim i volitshem

Shitet nga: Goma 15 Gsh 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 she per ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim