Fellne 15 clio 2004

Shitet nga: Florim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 boj ndrrim me skele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim